Mgr. Pavel Žywczok

Tajemství vnitřního klidu

Jak ovládnout svou mysl a díky tomu se navždy ZBAVIT stresu, strachu a jiných psychických PROBLÉMŮ, které vám BRÁNÍ ve ŠŤASTNÉM životě?

Věděli jste, že mnoho lidí netuší jak funguje jejich mysl? Jak jim brzdí jejich vývoj, narušuje spánek, zhoršuje zdraví a překáží jim v prožívání šťastného života? 

A to ani nevědí, že to je to nejdůležitější, co potřebují ve svém životě zjistit, jinak se nepohnou ve svém vývoji dále.

Procházejí životem nepřipraveni, tak trochu naslepo a nevědomky si zkracují svůj život.

87% lidí velmi často přemýšlí nad minulostí, která jim akorát kazí náladu a bere radost ze života. Znáte to?

❌ Mohl/a jsem změnit toto, tamto…. 

❌ Měl/a jsem to říct jinak, udělat jinak….

❌ Kéž bych mohl/a vrátit čas…

Denně jim takové scénáře projdou hlavou minimálně 1000krát. 

A to ani neberu v potaz, že se většina těchto lidí stresuje i nad budoucností, která se v 99 % případů ani nestane. Představuje si různé scénáře, které jim brání žít šťastný život.

„V životě mě trápila spousta věcí, z nichž většina se nikdy nestala.“

Mark Twain

Znáte to?

Neustále přemýšlíte nad minulostí a litujete svých rozhodnutí. Cítíte jako kdyby v minulosti leželo řešení současných potíží. Takže i když vlastně nechcete být člověk, co se neustále hrabe v minulosti, sklouzáváte k tomu.

Nedaří se vám vždycky dělat věci tak, jak chcete, nemáte na to prostě sílu. Takže se občas (i před sebou) vymlouváte na minulost či programy vytvořené v dětství. I když víte, že byste měli jednat zodpovědněji ke svému věku.

Máte pocit jakoby vám unikalo něco důležitého. Cítíte, že nežijete život, tak jak byste mohli a neustále si říkáte, že až uděláte to nebo tamto, tak budete konečně šťastní. A stejně podvědomě víte, že s tím nikdy nezačnete a zůstanete u bledých představ, co by mohlo být.

Čas běží, vy pomalu stárnete a to důležité odkládáte na potom. A přitom vy jediní znáte ten rozdíl, mezi tím, co cítíte uvnitř jako svůj potenciál a tím, co žijete navenek.

Nepřestane to pokud s tím něco neuděláte

„Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.”

Albert Einstein

Jinak se prostě nikdy nedostanete z tohoto začarovaného a negativního stavu.

Nebudete schopni žít šťastný život TADY A TEĎ. V tomto okamžiku.

Stále budete dumat nad tím „co mělo být jinak„, “co by mohlo být, kdyby..”. Pomalu, ale jistě vás to bude sžírat, kousek po kousku.

A kvůli čemu? 

Kvůli věcem, které se UŽ STALY nebo BY SE MOHLY STÁT, vy však s tím nic neuděláte….

Ale nejste v tom sami!

Není to vaše chyba. Nikde se běžně neukazuje, jak zpracovávat zážitky z minulosti a rozpustit strach z budoucnosti. Orientovat se na ty pozitivní události. Čerpat z nich automaticky sílu. 

Můžete se to ale naučit teď a něco s tím udělat, dřív než bude pozdě.

Čas nečeká. Na nikoho.

Protože, čím déle to budete oddalovat, tím více se vám bude zhoršovat váš zdravotní stav.

Přestaňte si nevědomky zkracovat svůj život a ochuzovat se o štěstí, zdraví, lásku a hojnost, kterou máte nyní na dosah rukou.

A zeptejte se sami sebe...

➡️  Chcete zúčtovat se svou minulostí a nechcete se jí zabývat víc než je nutné?

➡️  Chcete každou noc ulehat do postele s pocitem štěstí a nemít žádné výčitky svědomí?

➡️  Máte zájem pochopit proč se Vám stalo to, co se Vám stalo, poučit se a jít dál silnější?

➡️  Chcete se sebou pracovat efektivně a jednoduše?

➡️  Chcete, slovy Davida R. Hawkinse “stoupat po úrovních vědomí”, zvládat své životní lekce a milovat přítomný okamžik?

➡️  Chcete se zbavit programů z dětství, které vás v životě brzdí?

➡️  Chcete pochopit jak funguje vaše mysl, nenechat se jí ovládat a začít ji využívat ve svůj prospěch?

Ano? Tak to mám pro vás skvělou zprávu!

Dovolte mi vás pozvat do 5-ti týdenního kurzu Tajemství vnitřního klidu, kde se vše potřebné dozvíte a hlavně natrénujete! 

Je ČAS na sobě začít pracovat a objevit TAJEMSTVÍ VNITŘNÍHO KLIDU!

Co je smyslem kurzu?

✔️ Zbavit vás stresu, strachu, negativních myšlenek a jiných psychických problémů, které si ani nemusíte uvědomovat.

✔️ Takzvaně odprogramovat vaše negativní programy, které se ve vás nahromadily již od dětství.

✔️ Navést vás k tomu, abyste si uvědomili nevyřešené situace, které jsou příčinou negativních myšlenek a problémů se spánkem.

✔️  Ukázat vám jak vyřešit problémy ve vztazích a to nejen v rodinném, ale i v pracovním životě.

✔️ Ukázat vám jak se dá žít v non-dualitě a proč je to ten nejefektivnější stav vaší mysli, ve kterém můžete být.

✔️  Zažehnout ve vás jiskru života, navrátit vám zdravé sebevědomí a dostat vás do stavu vnitřního klidu.

Co na vás v kurzu čeká?

✅ Pro každý týden video lekci.

✅ Pro každý týden meditační etudu, kdy hudební podklad urychlí vaše uvědomění a váš trénink.

✅ Pravidelná setkání v rámci speciální platformy se mnou a mou ženou Evou. Na setkání uslyšíte nové informace a vysvětlení s příklady. A hlavně budete znovu a znovu motivování.

✅ Po dobu celého kurzu bude mít v rámci této platformy každý student k dispozici osobního trenéra, kterým budu já a moje žena Eva.

✅ Získáte zcela nový pohled na život. Porozumíte tomu, co vám bránilo, abyste byli radostní, zdraví a proudila k vám hojnost.

DOBRÁ ZPRÁVA

Tak, jak se bude měnit váš vztah k sobě samému, tak se bude měnit chování vašeho okolí k vám. 

To zpozorujete během několika dnů tréninku již během kurzu.

Jen bych chtěl zdůraznit…

V kurzu nejsou žádné zbytečné techniky, které Vás budou okrádat o čas nebo přestanou bavit, pouze funkční metody, kterými jsem si sám prošel a ověřil je na práci se stovkami studentek a studentů.

Obsah kurzu v jednotlivých krocích

Krok #1
Jak se naučit kontrolovat své myšlenky?

V prvním týdnu se naučíte jak ovládnout svou mysl, tak, abyste přestali prožívat bolest způsobenou negativními myšlenkami. 

– Naučíte se rozhodovat, kterou myšlenku chcete mít ve své mysli a kterou nikoliv, důležité hlavně z hlediska tvorby emocí. 

– Pokud toto cvičení zvládnete, zvládnete všechny oblasti svého života, které vyžaduji být disciplinovaní.

Krok #2
Jakou úlohu ve vašem životě hraje lpění a co se stane, když se ho zbavíte?

– Lpění si ve většině případů ani neuvědomujeme, neprojevujeme ho navenek, ale napětí z něj pramenící dusíme v sobě.  A když je to dlouhodobě? Naše vnitřní napětí se projeví navenek. 

– Málokdo si uvědomuje, že téměř všechny psychické a fyzické nemoci jsou vyvolané lpěním neboli tlakem. V tomto týdnu vás od toho osvobodíme!

Krok #3
Jak si k sobě přitáhnout, co budete chtít?

– Pokud něco moc chceme, nebo potřebujeme, vytváříme velký tlak na výsledek. Chceme, aby vše probíhalo okamžitě. Jsme netrpěliví. 

– V tomto týdnu bude důležité nejen se zbavit netrpělivosti, ale také se naučíme pracovat s TOUHOU, protože to je ten klíč, ke všemu, co chcete a potřebujete.

Krok #4
Jak si zlepšit nebo dokonce zachránit partnerské i pracovní vztahy?

– Prozradím vám, co je těmi tajnými ingrediencemi proč jsou někteří lidé extrémně oblíbení a jejich přítomnost vás nabíjí, a hlavně jak toho můžete dosáhnout také.

– Po tomto týdnu zapomenete na veškeré napětí ve vašich vztazích a začnete si je užívat.

Krok #5
Co znamená opravdu odpustit a jak se tím změní váš život?

– Ukážu vám, jaká je síla odpuštění, a hlavně jak správně odpouštět, i když se vám to zdá jako banální záležitost. 

– Tento týden bude mít také velký efekt na zlepšení vašich vztahů, nejen k ostatním, ale hlavně k sobě.

Kdo vás bude provázet tímto kurzem?

Ahoj přátelé, mé jméno je Pavel Žywczok a má žena je Eva. Vytvořili jsem pro vás tuto, troufnu si říci, revoluční metodu, kterou když zvádnete, tak se začnou měnit a zlepšovat všechny oblasti vašeho života, bez přehánění

Jsme transformačními trenéry mysli a průvodci Knihy zázraků. Oba jsme si prošli obrovským stresem, úzkostmi, depresemi a vnitřním vyhořením. 

A zvládli jsme to!

Od té doby jsme pomohli již stovkám lidí změnit život a dosáhnout vnitřního klidu. Klidu, z kterého se odvíjí veškeré štěstí, zdraví a dokonce i hojnost.

Pochopili jsme, že každý kdo chce, každý kdo se pevně rozhodne, může žít v neustálém vnitřním klidu – v pohodě, radosti, hojnosti a zdraví.

Je to totiž náš přirozený stav.

To, že tak nežijeme, je jen výsledkem našeho chybného myšlení. Myšlení, které každému z nás okolí odmala vštěpuje do naší mysli.

Co říkají na kurz ostatní?

Dobrý den Pavle,  kurz mám za sebou. Trénuji stále, jsem ve střehu a myšlenky si hlídám. Z čeho mám radost je, že pokud uklouznu, například k nějakému negativnímu hodnocení… uvědomím si to. Roky se snažím na sobě pracovat, mám i hodně vědomostí, ovšem až teď jsem díky Vám našla to pravé, jednoduché, logické, plně funkční. Připadám si svobodná, volná, tak jakoby vzdušná … A co je také hezké?..dějí se hezké věci. V mém životě. A já nejásám, neskáču radostí, nemám potřebu poukazovat,, podívejte, jak to funguje! ” Jen jsem, přijímám a usmívám se. Díky Vám.

26d65c23-47c2-4816-8a0c-6d2a78e09b8a

Marta

Dobrý den Pavle,

tento kurz, do kterého jsem se rozhodla vstoupit je super. Je to krásně a jednoduše vysvětlené a dává mi to celé smysl. Tvé rady uplatňuji ve svém životě a ta pozitivní energie, kterou vyzařuješ, ten klid v duši… Super, jsem ráda, že jsem i ve Facebookové skupině . Jsem vděčná a zároveň na sebe pyšná, že jsem se rozhodla vydat na cestu sebepoznáním a chodí mi do cesty tyto sebe-rozvojové kurzy. A mám možnost poznávat nové přátele, kteří jsou stejně naladěni . Že v tom nejsem sama. Děkuji a ráda si poslechnu další lekce. Přeji jen to nejlepší a děkuji ze srdce. Romana

Janka.png

Jarmila

Krásný den Pavle, zrovna dnes jsem Vám chtěla psát, že mi Vaše videa přijdou krásně smysluplná a pro mě ted přímo stvořená 🙂

POMÁHAJÍ MI DOSTAT SE DO VNITŘNÍ ROVNOVÁHY A KLIDU.

Nelpět na ničem a žít v radosti, v souladu s duší..

Krásný den a moc děkuji! Ilona.

ilona-1.png

Ilona

Dobrý deň. Kurz je pre mna zmysluplny. Pri vašom rozprávaní sa dokážem uvoľniť a ukľudniť. Všetko to dáva zmysel a je to pravda ,čo všetko nám bráni v radostnom živote a že všetko to vieme oplyvnit len my. Zapisujem si každý deň na čom by som mala a hlavne chcem pracovať aby som ukludnila svoju myseľ a nechal nech všetko plynie ako má. A by som ľudí brala akí sú . Chcem pracovať na vnútornom kľude aby aj ja som si vychutnala radosť zo života a ešte všetko to dobre čo príde. 

Rada by som pokračovala v kurze pretože aj toto píšem s úsmevom na tvári čo znamená že ak budem na sebe pracovať príde ,čo má prísť.

Ďakujem. S pozdravom, Janka

ilona.png

Janka

Milý Pavel,

ďakujem Ti za možnosť absolvovať kurz Piatich krokov pod Tvojím vedením. Tvoj kurz mi pomáha nájsť v sebe Boží kľud a mier. Jednotlivé kroky mi pomáhajú v praktickom živote zvládať každodenné situácie. V júni 2021 ma v uponáhľanom živote zastavila vážna choroba, vďaka ktorej sa mi naskytla možnosť pracovať na sebe. Nevedela som, kde začať a tak som otvorila internet Cesty k sobě a prvé video, ktoré mi prišlo do cesty, bolo s Tebou o Kurze zázrakov. Hneď v ten deň som si objednala knihu a začala študovať lekciu za lekciou. Niet dňa, aby som Ti za to neďakovala. Som Ti z celého môjho srdca úprimne vďačná za cestu, ktorá sa predo mnou otvorila. Tvoj kurz Piatich krokov, meditácie a všetky Tvoje zverejnené rozhovory a videá sú pre mňa veľkou inšpiráciou na tejto úžasnej ceste.

Želám Ti krásne dni s mojou večnou vďakou Danica

romana-1.png

Danica

Ahoj Pavel, velmi Ti dakujem za tento kurz.

Zdá sa mi že si plne uvedomujem ako som doteraz tvoril a v akých iluziách som žil…začína sa mi pomaly skladať  “skladačka môjho života”. Konečne som si dovolil pripustiť že len mojou nezdravou myslou doslova trpím a prežívam každý jeden deň… a že všetko čo posledných 5 rokov žijem je len moj strach ktorý som nadobudol počas života a len som ho násobil… príjmam s láskou to čo je a ako to teraz je…JA som sa pevne rozhodol a viem že vždy bolo a je o mňa postarané… Takže neviem kedy ale určite sa uvidíme

P.S.: Ďakujem že si mi pomohol otvoriť oči

Maj krásny deň, Lukáš

lukas.png

Lukáš

Dobrý den, Pavle.

Děkuji za Vaše videa a meditace. Kurz mi pomohl v tom, že mám návod jak pracovat se svou myslí. Co můžu dělat ať se mi v hlavě neděje to , co se mi doteď dělo.

A uplatnění vidím v práci i ve vztazích doma. Už při sledování videí přišlo mnoho aha- momentů.

Děkuji! Romana 

danica.png

Romana

Dobrý podvečer, Pavle. 

V prvom rade sa chcem poďakovať za Vaše videá . 

Pripomenuli mi, čo už dlhšie tuším, ale vždy som časom spadla do pochybnosti svojej mysle. Už som párkrát zažila ten zázrak, že keď netlačím, tak ku mne všetko s ľahkosťou príde. Vaše slová ma v tom úžasne potvrdili a mala som aj možnosť si to v týchto dňoch vyskúšať v praxi. A funguje to !!!

Ešte raz veľká vďaka

jana-1.png

Jana

Pekny den Pavle, v com mi kurz pomohol? – uvedomila som si, ze uplne suhlasim so vsetkym, co som v tomto kurze zatial pocula. Vnutorny klud a radost zo zivota su pre mna najvyssou hodnotou a e rozhodla som sa ist touto cestou, bez posudzovania, odsudzovania, hodnotenia, kritizovania, porovnavania, ohovarania, lipnutia a “tlacenia na pilu”. Mam radost, ked dovolim druhym mat ich nazor, hoci s nim nesuhlasim. Som v procese ucenia sa prijimat inych ludi takych, aki su a nechat ich konat, ako chcu. S pozdravom Silvia

romana.png

Silvia

Dobrý den, 

velmi Vám děkuji za tento, pro mne vysoce smysluplný kurz. Právě jsem si poslechla vaše slova třetí lekce.  Naplňují mne láskou, soucitem, laskavostí, porozuměním, pochopenim. Už dlouho jsem necítila takové pohlazení po duši, srdci… 

Praktikuji, snažím se, Vaše lekce a cítím obrovskou úlevu v mozku a v hlavě, když jsem přijala fakt, že si opravdu nemusím dělat žádné starosti ohledně budoucnosti a to nejen mojí. Cítím, jak se vše uvolnilo, jak jsem ze svých,, spárů,, uvolnila svou dceru. Mám více prostoru vnímat krásu kolem sebe a přítomnosti okamžiku. A dnešní promluva a meditace na téma vztahy… logické, jednoduché. Přijala jsem to s vděčností, moc se mi tím pochopenim ulevilo, od této chvíle to budu aplikovat a zkoumat, jak si v mých vztazích stojím. 

Moc Vám děkuji. Marta

marta-1.png

Marta

Dobrý den Pavle kurz je úžasný. Již dlouho jsem Vás vnímala, poslouchala. Nastal čas, při první lekci,jsem nasavala slova a jen pozorovala,druhá lekce šla jíž do hloubky,třetí lekce tam jsem si poplakala,Musela jsem si přiznat sama sobě jak moc lpím, očekávám, potřebuji. Od samého rána kdy se probudím.Začala jsem od rána pozorovat sebe a mysl a dostala jsem se do smutku a zoufalství. Ani se nedivím že jsem kde jsem.Lpeni,očekávání, hodnocení, potřeby, teď strach toto vše pustit. Neustálá kontrola nad vším že strachu. Tak si říkám kde vlastně začít, ale už jsem vlastně začala krůček po krůček,a zase otevřít se novému a nic neocekavat, nelpet na výsledku. Tak toto vnímám za tři dny s Vámi. Začátkem května mám narozeniny, rozhodla jsem si nadělit kurz jako dárek pro sebe. Děkuji za Vaši práci, mám Vás ráda,  Michaela

michaela.png

Michaela

Dobrý den Pavle, 

v čem mi kurz pomohl – už po prvním videu a meditaci jsem se dokázala uvolnit a pustit některé vzorce lpění. Vlastně mi to celé pomohlo dostat se zase “nahoru” po posledních náročných týdnech, které mě dokázaly dostat skoro do úzkostných stavů.  Když se dostanu do situace, která mi přináší stres (tedy lpím na nějakém konkrétním výsledku, kritizuji, apod.), na pár vteřin se zastavím, nadechnu, vydechnu a něco ve mně to (většinou) dokáže pustit. Pustit to lpění. Uvědomit si, co v sobě nemám zpracované, přijaté, když mi to vadí na druhém… Apod.  Krásný den. Jana PS: zapomněla jsem to nejdůležitější… MOC DĚKUJI 🙂


jana.png

Jana

Pěkný den, Pavle.   Líbí se mi, jak jednoduchým způsobem dokážete předávat složité myšlenky a teorie. Pomáhají mi konkrétní a opět jednoduché návody, jak pracovat se svou myslí. Jak si rychle uvědomit vštěpené vzorce, které vedou negativním výsledkům. Jak tohle uplatním v životě? Jak sám říkáte, tím že dle návodu osvobozuji krok za krokem svou mysl.  Přeji Vám hodně osvobozených lidí. Blanka

blanka.png

Blanka

Dobry den Pavle,

moc Vám děkuji za tu to možnost pracovat na 5 krocích a musím Vám říci,že od té doby,co jsem ve skupině cítím,že jsem klidnější, a moje mysl se sice stále ubírá jiným směrem. Nic méně to jde zastavit. Snažím se z toho nezblbnout,ale, když myslím na první a dnes druhou lekci, cítím se více v pohodě. Moc Vám děkuji.

S láskou Petra

petra.png

Petra

Dobrý večer pane Pavle, váš kurz je úžasný.Začínám si uvědomovat, jaké chyby člověk dělá. Nikdy jsem nad tím takhle nepřemýšlela. Možná,kdybych tohle slyšela dříve,mohla jsem zachránit moje manželství.

Děkuji za vše a těším se na další pokračování. Hana

hana.png

Hana

Staňte se dalším příběhem úspěchu a začněte měnit svůj život.

Jaká je cena kurzu?

Kurz si cením jako někteří zahraniční „odborníci“ na téměř 100 000 Kč, v zahraničí úplně normální cena za kurzy takového rozsahu a dopadu na vaše zdraví. Nicméně jsme u nás a samozřejmě jsem si uvědomil, že by si to dovolila opravdu jen hrstka lidí. 

Proto jsem kurz začal nabízet za cenu 22 900 Kč, zeptejte se sami sebe… 

Dali byste dvacet tisíc za to, že se do konce života budete cítit skvěle? Že konečně ukončíte veškerá trápení, kterých se nemůžete zbavit?

Mí studenti ano! A potom co konečně pocítili na vlastní kůži ryzí pocit štěstí, radosti a vnitřního klidu… by zaplatili mnohem více.

Nicméně já mám pro vás ještě něco, protože chci kurz zpřístupnit i těm, kteří jsou opravdu v nelehké finanční situaci….

(Zjistil jsem, že se do ní může dostat úplně každý. Já spadl z pozic generálních ředitelů až do mínusu na účtu.)

…rozhodl jsem se kurz zlevnit o 8 tisíc Kč!

Ale pozor, to ještě není finální… 🙂

Bonusy

Nejhodnotnějším bonusem, který pro vás mám je to, že vás nebudu zahlcovat dalšími nepotřebnými materiály, informacemi apod. Všechno důležité je v kurzu – přehledně, jasně, funkčně. Jdeme k jádru věci.  

Tím největším bonusem je účast na speciální platformě, kde budete mít k dispozici navíc:

 • všechny lekce z knihy Kurz zázraků americké psycholožky a profesorky psychologie na Kolumbijské univerzitě Helen Schucmanové (365. lekcí formou videa).
 • Každé úterý živé povídání na ZOOM s Evou a Pavlem.
 • Každý pátek nová meditace pro tento týden.
 • Každou neděli ráno setkání na ZOOM s Pavlem. Povídání o tom, jak funguje lidská mysl, jak změnou myšlení změnit svůj život na život radostný, na život ve zdraví a hojnosti. 

Postupně vám zde budu představovat i pokročilejší témata, ale nejdříve je potřeba zvládnout základy. 🙂

Shrnutí, co všechno kurz obsahuje

Pokročilé lekce a úkoly

✅ Každý týden jedna lekce s pokročilým, ale zároveň velice jednoduchým úkolem, který bude mít ohromný dopad na celkovou transformaci.

 • Skutečný smysl kontroly myšlenek.
 • Jak si nevědomě způsobujete nemoci.
 • Proč vizualizace nefungují a jaký je tajný klíč.
 • Jak zlepšit a dokonce zachránit své vztahy.
 • Skutečné odpuštění, proč je tak důležité.

Každý týden povídání s Evou a Pavlem na platformě

✅ Každý týden povídání, kde vám prozradím informace, které se nikde jinde nedozvíte. Ukážu vám úplně jiný pohled na svět. Vysvětlím vám například:

 • vztah mezi egem-tělem-myslí,
 • jaká je skutečná funkce našeho mozku,
 • jak si zachránit partnerské vztahy,
 • jak zvýšit svou kreativitu a přijít s novými nápady,
 • jak odemknout svět radosti, zdraví a lásky.

Tajné meditačních etudy

✅ Každý týden meditační etuda pro působení na podvědomí a odprogramování parazitních programů zhoršujících kvalitu vašeho života.

 • Meditační etuda ke kontrole myšlenek.
 • Meditační etuda pro rozpuštění podvědomých programů.
 • Meditační etuda k ovládnutí touhy.
 • Meditační etuda pro lepší vztahy.
 • Meditační etuda pro skutečné odpuštění.

Výukové tapety do mobilu

✅ Na každý týden tapety do mobilu se souhrnem tréninku na daný týden. Nestane se, že byste zapomněli, co máte dodržovat.

‼️Bonusová tapeta se souhrnem toho nejdůležitějšího.

Kontrolní tabulky

✅ Obdržíte speciální tabulky, kde budete zaznamenávat svůj postup, tak abyste postupovali kurzem plynule dále a nikde se neztratili.

‼️ Kontrola postup, motivační ohodnocení a otázky k zamyšlení a uvědomění si nových poznatků.

Speciální platforma

team, cooperation, planning-4503157.jpg

✅ V rámci kurzu dvouměsíční členství na speciální platformě zdarma! Probíhají speciální setkání a další:

 • Každý týden povídání s Evou a Pavlem
 • Každý týden speciální meditace
 • Každý týden zajímavý webinář
 • Každý týden “motivační” podcast
 • Komunita podporujících se lidí
 • A mnoho dalšího

Co všechno tedy dostanete? 🎁

#1 Video lekce na každý týden

#2 Meditační etudy na každý týden

#3 Pokročilý trénink mysli na každý týden

#4 Tapety do mobilu se shrnutím instrukcí na každý týden

#5 Kontrolní tabulky pro jistý postup vpřed

#6 Speciální platforma, kde každý týden probíhají setkání, webináře a mnoho dalšího!

Vy tohle vše máte za akční cenu 6 900 Kč !!!

Zbývá poslední krůček od odemknutí Tajemství vnitřního klidu

 1. Vyplňte prosím formulář níže a dokončete platbu.
 2. Do vaší e-mailové schránky obdržíte lekce, přístup do skupiny a další materiály.

Co říkají na kurz ostatní?

Začněte měnit svůj život také, těším se na Vás. 🙂

Zabezpečená platba

Vaše platba je 100% zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay s šifrováním SSL a bankovní zabezpečení.

Vaše údaje jsou v bezpečí

Nikdy nepředáme ani neprodáme Vaše osobní údaje a kontaktní informace třetí straně.

Máte otázky?

V případě, že máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu pavel@pavelzywczok.com

Přejít nahoru