Mgr. Pavel Žywczok

Tajemství Úspěchu

Co to znamená úspěch? Proč byste ho měli poznat? Jak vám pomůže ve vašem životě?

V lednu roku 2021 jsem spustil kurz Metoda pěti kroků. M5K vznikla na základě mých dlouholetých zkušeností práce s myslí.

Na samém začátku byl roční trénink mysli dle knihy Americké psycholožky a profesorky psychologie Helen Schucman Kurz zázraků. Třístá šedesát pět dnů jsem trénoval svou mysl dle lekcí obsažených v této knize. Poctivě každý den jednu lekci. Díky tomuto tréninku jsem dostal své myšlenky pod kontrolu a natolik zklidnil svou mysl, že život pro mne dostal nový rozměr. Opět se vrátila do mého života radost, uzdravil jsem se, získal skvělou fyzickou kondici a začala ke mně proudit hojnost.

V roce 2020 jsem vedl několik desítek studentů dle knihy Kurz zázraků v ročním kurzu. Každodenní kontakt s několika studenty denně mi dal jistotu, že mohu učit jinak. Roční kurz výrazně zkrátit. Ale potřeboval jsem mít k tomu metodu. Systém, který bude každému srozumitelný. Bude jasný a jednoduchý. Prostě pro každého. Začal jsem sledovat své myšlenky a srovnávat je s myšlenkami, které jsem měl v minulosti. Zjistil jsem, že v minulosti ve mně ty myšlenky vyvolávaly strach a v současné době jsou naprosto neutrální. To znamená, že změna vyžadovala odvahu dívat se na životní situace, lidi, svět jinak. Začal jsem vzpomínat, jak jsem to dělal já, jak to fungovalo u mne a podle toho jsem vytvořil M5K.

Tato metoda vznikla během jednoho odpoledne. Bylo to naprosto jednoduché. Vše, co jsem učil a čím jsem procházel, tím jsem přece každodenně žil. Takže shrnout to do pěti kroků nevyžadovalo žádné úsilí.

M5K jsem na samém začátku nabízel zdarma. Dle této metody trénovalo svou mysl více, jak dvě stě studentů. Chtěl jsem mít jistotu, že je naprosto srozumitelná a u každého studenta plně funkční. Na základě těchto zkušeností jsem zhotovil pětitýdenní kurz Tajemství vnitřního klidu. V každém týdnu studenti trénovali jeden krok. Výsledky se dostavily už během prvních dnů.

Smyslem kurzu je pochopit, že mysl nám neustále podsouvá nějaké myšlenky. Ale pouze my rozhodujeme o tom, zda ta myšlenka je radostná nebo bolestivá. Pokud je bolestivá a nechci ji, tak ji prostě nebudu dávat žádnou váhu, žádnou důležitost. Tak jak je to psáno v knize Kurz zázraků.

Zda to lze? Zda je to jednoduché? Lze to, ale pro některé studenty to jednoduché nebylo.

Jenže díky každodennímu vedení a neustále motivace věděli, jak to zvládnout. Mít myšlenky pod kontrolou se dá natrénovat. Vyžaduje to jen trpělivost. A proto všechny mé kurzy jsou o každodenním tréninku. Nepotřebujete k tomu žádný čas navíc. Je třeba nalézt v sobě sebedisciplinu a neustále si hlídat své myšlenky. Technicky nic složitého.

Pět kroků, pět týdnů tréninku, pět týdnů sebediscipliny. Během kurzu nastane naprosté pochopení, jak funguje mysl a jak mít své myšlenky v každé životní situaci pod kontrolou. Nastoupí nová kvalita života. RADOST, ZDRAVÍ, HOJNOST.

Kvůli těmto třem fenoménům určitě těch pět týdnů tréninku stojí za to.

Co obdržíte a jak bude kurz probíhat?

✅ Pro každý týden video lekci.

✅ Pro každý týden meditační etudu, kdy hudební podklad urychlí vaše uvědomění a váš trénink.

✅ Jednou týdně setkání všech studentů se mnou a s mou ženou Evou. Na setkání uslyšíte nové informace a vysvětlení s příklady. A hlavně budete znovu a znovu motivování.

✅ Po dobu celého kurzu bude mít každý student denně k dispozici osobního trenéra, kterým budu já a moje žena Eva.

✅ Získáte zcela nový pohled na život. Porozumíte tomu, co vám bránilo, abyste byli radostní, zdraví a proudila k vám hojnost.

DOBRÁ ZPRÁVA

Tak, jak se bude měnit váš vztah k sobě samému, tak se bude měnit chování vašeho okolí k vám. 

To zpozorujete během několika dnů tréninku již během kurzu.

Kurz nyní nelze zakoupit, další běh kurzu bude začátkem roku 2024.

Co říkají na kurz ostatní?

Dobrý den Pavle,  kurz mám za sebou. Trénuji stále, jsem ve střehu a myšlenky si hlídám. Z čeho mám radost je, že pokud uklouznu, například k nějakému negativnímu hodnocení… uvědomím si to. Roky se snažím na sobě pracovat, mám i hodně vědomostí, ovšem až teď jsem díky Vám našla to pravé, jednoduché, logické, plně funkční. Připadám si svobodná, volná, tak jakoby vzdušná … A co je také hezké?..dějí se hezké věci. V mém životě. A já nejásám, neskáču radostí, nemám potřebu poukazovat,, podívejte, jak to funguje! ” Jen jsem, přijímám a usmívám se. Díky Vám.

26d65c23-47c2-4816-8a0c-6d2a78e09b8a

Marta

Dobrý den Pavle,

tento kurz, do kterého jsem se rozhodla vstoupit je super. Je to krásně a jednoduše vysvětlené a dává mi to celé smysl. Tvé rady uplatňuji ve svém životě a ta pozitivní energie, kterou vyzařuješ, ten klid v duši… Super, jsem ráda, že jsem i ve Facebookové skupině . Jsem vděčná a zároveň na sebe pyšná, že jsem se rozhodla vydat na cestu sebepoznáním a chodí mi do cesty tyto sebe-rozvojové kurzy. A mám možnost poznávat nové přátele, kteří jsou stejně naladěni . Že v tom nejsem sama. Děkuji a ráda si poslechnu další lekce. Přeji jen to nejlepší a děkuji ze srdce. Romana

Janka.png

Jarmila

Krásný den Pavle, zrovna dnes jsem Vám chtěla psát, že mi Vaše videa přijdou krásně smysluplná a pro mě ted přímo stvořená 🙂

POMÁHAJÍ MI DOSTAT SE DO VNITŘNÍ ROVNOVÁHY A KLIDU.

Nelpět na ničem a žít v radosti, v souladu s duší..

Krásný den a moc děkuji! Ilona.

ilona-1.png

Ilona

Dobrý deň. Kurz je pre mna zmysluplny. Pri vašom rozprávaní sa dokážem uvoľniť a ukľudniť. Všetko to dáva zmysel a je to pravda ,čo všetko nám bráni v radostnom živote a že všetko to vieme oplyvnit len my. Zapisujem si každý deň na čom by som mala a hlavne chcem pracovať aby som ukludnila svoju myseľ a nechal nech všetko plynie ako má. A by som ľudí brala akí sú . Chcem pracovať na vnútornom kľude aby aj ja som si vychutnala radosť zo života a ešte všetko to dobre čo príde. 

Rada by som pokračovala v kurze pretože aj toto píšem s úsmevom na tvári čo znamená že ak budem na sebe pracovať príde ,čo má prísť.

Ďakujem. S pozdravom, Janka

ilona.png

Janka

Milý Pavel,

ďakujem Ti za možnosť absolvovať kurz Piatich krokov pod Tvojím vedením. Tvoj kurz mi pomáha nájsť v sebe Boží kľud a mier. Jednotlivé kroky mi pomáhajú v praktickom živote zvládať každodenné situácie. V júni 2021 ma v uponáhľanom živote zastavila vážna choroba, vďaka ktorej sa mi naskytla možnosť pracovať na sebe. Nevedela som, kde začať a tak som otvorila internet Cesty k sobě a prvé video, ktoré mi prišlo do cesty, bolo s Tebou o Kurze zázrakov. Hneď v ten deň som si objednala knihu a začala študovať lekciu za lekciou. Niet dňa, aby som Ti za to neďakovala. Som Ti z celého môjho srdca úprimne vďačná za cestu, ktorá sa predo mnou otvorila. Tvoj kurz Piatich krokov, meditácie a všetky Tvoje zverejnené rozhovory a videá sú pre mňa veľkou inšpiráciou na tejto úžasnej ceste.

Želám Ti krásne dni s mojou večnou vďakou Danica

romana-1.png

Danica

Ahoj Pavel, velmi Ti dakujem za tento kurz.

Zdá sa mi že si plne uvedomujem ako som doteraz tvoril a v akých iluziách som žil…začína sa mi pomaly skladať  “skladačka môjho života”. Konečne som si dovolil pripustiť že len mojou nezdravou myslou doslova trpím a prežívam každý jeden deň… a že všetko čo posledných 5 rokov žijem je len moj strach ktorý som nadobudol počas života a len som ho násobil… príjmam s láskou to čo je a ako to teraz je…JA som sa pevne rozhodol a viem že vždy bolo a je o mňa postarané… Takže neviem kedy ale určite sa uvidíme

P.S.: Ďakujem že si mi pomohol otvoriť oči

Maj krásny deň, Lukáš

lukas.png

Lukáš

Dobrý den, Pavle.

Děkuji za Vaše videa a meditace. Kurz mi pomohl v tom, že mám návod jak pracovat se svou myslí. Co můžu dělat ať se mi v hlavě neděje to , co se mi doteď dělo.

A uplatnění vidím v práci i ve vztazích doma. Už při sledování videí přišlo mnoho aha- momentů.

Děkuji! Romana 

danica.png

Romana

Dobrý podvečer, Pavle. 

V prvom rade sa chcem poďakovať za Vaše videá . 

Pripomenuli mi, čo už dlhšie tuším, ale vždy som časom spadla do pochybnosti svojej mysle. Už som párkrát zažila ten zázrak, že keď netlačím, tak ku mne všetko s ľahkosťou príde. Vaše slová ma v tom úžasne potvrdili a mala som aj možnosť si to v týchto dňoch vyskúšať v praxi. A funguje to !!!

Ešte raz veľká vďaka

jana-1.png

Jana

Pekny den Pavle, v com mi kurz pomohol? – uvedomila som si, ze uplne suhlasim so vsetkym, co som v tomto kurze zatial pocula. Vnutorny klud a radost zo zivota su pre mna najvyssou hodnotou a e rozhodla som sa ist touto cestou, bez posudzovania, odsudzovania, hodnotenia, kritizovania, porovnavania, ohovarania, lipnutia a “tlacenia na pilu”. Mam radost, ked dovolim druhym mat ich nazor, hoci s nim nesuhlasim. Som v procese ucenia sa prijimat inych ludi takych, aki su a nechat ich konat, ako chcu. S pozdravom Silvia

romana.png

Silvia

Dobrý den, 

velmi Vám děkuji za tento, pro mne vysoce smysluplný kurz. Právě jsem si poslechla vaše slova třetí lekce.  Naplňují mne láskou, soucitem, laskavostí, porozuměním, pochopenim. Už dlouho jsem necítila takové pohlazení po duši, srdci… 

Praktikuji, snažím se, Vaše lekce a cítím obrovskou úlevu v mozku a v hlavě, když jsem přijala fakt, že si opravdu nemusím dělat žádné starosti ohledně budoucnosti a to nejen mojí. Cítím, jak se vše uvolnilo, jak jsem ze svých,, spárů,, uvolnila svou dceru. Mám více prostoru vnímat krásu kolem sebe a přítomnosti okamžiku. A dnešní promluva a meditace na téma vztahy… logické, jednoduché. Přijala jsem to s vděčností, moc se mi tím pochopenim ulevilo, od této chvíle to budu aplikovat a zkoumat, jak si v mých vztazích stojím. 

Moc Vám děkuji. Marta

marta-1.png

Marta

Dobrý den Pavle kurz je úžasný. Již dlouho jsem Vás vnímala, poslouchala. Nastal čas, při první lekci,jsem nasavala slova a jen pozorovala,druhá lekce šla jíž do hloubky,třetí lekce tam jsem si poplakala,Musela jsem si přiznat sama sobě jak moc lpím, očekávám, potřebuji. Od samého rána kdy se probudím.Začala jsem od rána pozorovat sebe a mysl a dostala jsem se do smutku a zoufalství. Ani se nedivím že jsem kde jsem.Lpeni,očekávání, hodnocení, potřeby, teď strach toto vše pustit. Neustálá kontrola nad vším že strachu. Tak si říkám kde vlastně začít, ale už jsem vlastně začala krůček po krůček,a zase otevřít se novému a nic neocekavat, nelpet na výsledku. Tak toto vnímám za tři dny s Vámi. Začátkem května mám narozeniny, rozhodla jsem si nadělit kurz jako dárek pro sebe. Děkuji za Vaši práci, mám Vás ráda,  Michaela

michaela.png

Michaela

Dobrý den Pavle, 

v čem mi kurz pomohl – už po prvním videu a meditaci jsem se dokázala uvolnit a pustit některé vzorce lpění. Vlastně mi to celé pomohlo dostat se zase “nahoru” po posledních náročných týdnech, které mě dokázaly dostat skoro do úzkostných stavů.  Když se dostanu do situace, která mi přináší stres (tedy lpím na nějakém konkrétním výsledku, kritizuji, apod.), na pár vteřin se zastavím, nadechnu, vydechnu a něco ve mně to (většinou) dokáže pustit. Pustit to lpění. Uvědomit si, co v sobě nemám zpracované, přijaté, když mi to vadí na druhém… Apod.  Krásný den. Jana PS: zapomněla jsem to nejdůležitější… MOC DĚKUJI 🙂


jana.png

Jana

Pěkný den, Pavle.   Líbí se mi, jak jednoduchým způsobem dokážete předávat složité myšlenky a teorie. Pomáhají mi konkrétní a opět jednoduché návody, jak pracovat se svou myslí. Jak si rychle uvědomit vštěpené vzorce, které vedou negativním výsledkům. Jak tohle uplatním v životě? Jak sám říkáte, tím že dle návodu osvobozuji krok za krokem svou mysl.  Přeji Vám hodně osvobozených lidí. Blanka

blanka.png

Blanka

Dobry den Pavle,

moc Vám děkuji za tu to možnost pracovat na 5 krocích a musím Vám říci,že od té doby,co jsem ve skupině cítím,že jsem klidnější, a moje mysl se sice stále ubírá jiným směrem. Nic méně to jde zastavit. Snažím se z toho nezblbnout,ale, když myslím na první a dnes druhou lekci, cítím se více v pohodě. Moc Vám děkuji.

S láskou Petra

petra.png

Petra

Dobrý večer pane Pavle, váš kurz je úžasný.Začínám si uvědomovat, jaké chyby člověk dělá. Nikdy jsem nad tím takhle nepřemýšlela. Možná,kdybych tohle slyšela dříve,mohla jsem zachránit moje manželství.

Děkuji za vše a těším se na další pokračování. Hana

hana.png

Hana

Staňte se dalším příběhem úspěchu a začněte měnit svůj život.

Zbývá poslední krůček od odemknutí Tajemství Úspěchu

  1. Vyplňte prosím formulář níže a dokončete platbu.
  2. Do vaší e-mailové schránky obdržíte lekce, přístup do skupiny a další materiály.

Co říkají na kurz ostatní?

Začněte měnit svůj život také, těším se na Vás. 🙂

Zabezpečená platba

Vaše platba je 100% zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay s šifrováním SSL a bankovní zabezpečení.

Vaše údaje jsou v bezpečí

Nikdy nepředáme ani neprodáme Vaše osobní údaje a kontaktní informace třetí straně.

Máte otázky?

V případě, že máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu pavel@pavelzywczok.com

Přejít nahoru